ЗАТРИМАНО БАНДУ, ОРГАНІЗАТОРОМ ЯКОЇ Є ДМИТРО ПОНОМАРЕНКО (ДІТРІХ), ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ВІЙСЬКОВОЮ ПРОКУРАТУРОЮ «ТОРПЕДОЮ- ПРОВОКАТОРОМ». ОЗУ ЗАЙМАЛАСЬ РЕКЕТОМ ТА ВИКРАДЕННЯМ ЛЮДЕЙ!

ЗАТРИМАНО БАНДУ, ОРГАНІЗАТОРОМ ЯКОЇ Є ДМИТРО ПОНОМАРЕНКО (ДІТРІХ), ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ВІЙСЬКОВОЮ ПРОКУРАТУРОЮ «ТОРПЕДОЮ- ПРОВОКАТОРОМ». ОЗУ ЗАЙМАЛАСЬ РЕКЕТОМ ТА ВИКРАДЕННЯМ ЛЮДЕЙ!

10 грудня, оперативні співробітники Департаменту стратегічних розслідувань МВС та управління стратегічних розслідувань в місті Києві, слідчі Головного слідчого управління НПУ та поліції м. Києва за силової підтримки КОРДу та роти особливого призначення, під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора України затримали членів транснаціональної злочинної організації.

Злочинне угрупування займалось вимаганням коштів, викраденням людей та вчиненням певних дій на користь зловмисників чи інших осіб. Суми, які вимагали злочинці коливалися від 20.000 гривень до 800.000 доларів США. Кримінальні злочини здійснювалися під керівництвом двох «ворів в законі», які перебувають на території РФ, та супроводжувалися фізичним насильством.

Скріншот

Банда тривалий час орудувала у Києві, Одесі та інших містах, використовуючи посвідчення «1 Сотні самооборони Майдану». В ході санкціонованих обшуків за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучили зброю, набої до неї, ножі, «чорнові» записи, розписки, печатки, флеш-накопичувачі, гроші, автомобілі та інші речі, що підтверджують їх злочинну діяльність на території України.

Потрібно віддати належне правоохоронцям за надзвичайно продуману і успішну операцію. Якби не злагоджені дії служителів Закону, то це злочинне угрупування ще довго б калічило долі українських громадян.

Учасникам банди вже обрано запобіжний захід – утримання під вартою без можливості внесення застави.

ОДНИМ ІЗ ЗАТРИМАНИХ ВИЯВИВСЯ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ ПОНОМАРЕНКО, ВІН ЖЕ «ДІТРІХ», «КАТРЕНКО», «ТОРПЕДА» АНАТОЛІЯ МАТІОСА, ЩО ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ДЛЯ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ.

Дмитро Валерійович Пономаренко доволі колоритна особистість, який займався протизаконною діяльністю: торгівля зброєю, викраденою із зони АТО/ООС, шахрайські дії із міжнародними поставками озброєння державними підприємствами, незаконні схеми збагачення через фіктивні договори із підприємствами підпорядкованими «Укроборонпрому», шпигунство на користь країни-агресора Російської Федерації у ролі завербованого агента ФСБ під позивним «Катренко» (про це нижче у публікації).

Також варто зазначити, що Дмитро Пономаренко вже декілька місяців розшукувався за напад на політичного експерта, журналіста Ігоря Аркадійовича Мізраха під час виконання редакційного завдання. 10 вересня 2020 року, в одному із ресторанів м. Києва групою осіб чеченської зовнішності на солі з Пономаренко Дмитром було здійснено напад на журналіста Ігоря Мізраха, який перебував у закладі. Стосовно даних фактів в Печерському райвідділі поліції м. Києва було порушено кримінальне впровадження. Пономаренко В. та його банда вчинили злочини, що трактуються, як перешкоджання журналістській діяльності із нанесенням тілесних ушкоджень та погрози життєдіяльності. Цікаво те, що саме ця банда здійснила напад на Мізраха І..

Дмитро Пономаренко оголошений у розшук.

Цікаво те, що Дмитро Пономаренко з незрозумілих причин неодноразово використовувався екс-Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом і його співробітниками у сумнівних спецопераціях в ролі так-званої «торпеди-провокатора».

Так, приміром, його участь під позивним «Дітріх» добре запам’яталась у гучній «мильній справі» вбивства журналіста Аркадія Бабченко. Тоді, відразу після затримання, київський бізнесмен і торговець зброєю Борис Герман розповідав про такого собі знайомого контррозвідника з позивним «Дітріх». Ніби то Герман зв’язався з цією людиною, як тільки отримав замовлення на вбивство Бабченко з Росії. За твердженням джерел, Дмитро Пономаренко мав відношення до Бориса Германа і торгівлі зброєю. Про справу Бабченко слідчі з ним розмовляли, але ніякого офіційного статусу, навіть свідка у справі, Пономаренко не отримав? Чому?

І головне, за версією слідства, саме Дітріх розкрив диверсійну мережу і викрив потенційних вбивць Аркадія Бабченко. Відповідь проста: «Дітріх зробив все, що необхідно, як провокатор. А потім, Матіос, як завжди, за відпрацьованою схемою вивів його зі справи!

Також Дмитро Пономаренко по замовленню Матіоса виступив «торпедою-провокатором» для фальсифікації кримінального провадження проти відомого політичного експерта Ігоря Мізраха. Того самого Ігоря Мізраха, на якого 10 вересня Пономаренко Дмитро разом із людьми чеченської зовнішності напав в одному із ресторанів м. Києва. Під час нападу на Мізраха І., Пономаренко Д. особисто наніс тілесні ушкодження і вимагав, щоб Мізрах Ігор припинив журналістські розслідування стосовно нього і екс-військово прокурора Філюка Андрія, який і виступив головним фальсифікатором у справі Мізраха І.. Розуміючи те, що Мізрах І. всі ці злочини викрив в пресі, довів це у своїх журналістських розслідуваннях, Пономаренко Д. прибіг до фізичних погроз, розуміючи, що злочини, які він здійснював, розкриті! Можливо, таку вказівку йому і дав Філюк Андрій.

Ігор Мізрах провів журналістське розслідування у 2019 році і викрив злочин Пономаренка Дмитра та опублікував його у ЗМІ. За «дивним» збігом обставин після ряду погрозливих «рекомендацій» припинити розлідування із фігурантом Дмитром Пономаренко, за півтора місяці після публікації журналістського розслідування, в офіс Ігоря Мізраха прийшов Пономаренко Дмитро із невідомим пакетом (згодом виявилось, що там були 5 тисяч доларів і муляж більше як на 200 тис. доларів), а буквально за мить туди увірвались правоохоронці, на чолі із військовими прокурорами. Бувають такі співпадіння? Зрозуміло, що ні!

Мізрах Ігор і його журналістське розслідування

Анатолій Матіос, на той час, був «на волосину» від звільнення з посади Головного військового прокурора України. А тому (і це в його стилі), йому була потрібна будь-яка гучна справа для замилювання очей перед Президентом Зеленським. І різниці йому не було: реальна чи сфальсифікована. Всім вже давно відомо те, що Матіосу сфабрикувати справу- це, як сходити по нужді….

Саме тут і став у нагоді в черговий раз злочинець Пономаренко Дмитро, якого Матіос прикривав від кримінальних переслідувань, тримаючи його так на короткому мотузку. Цікаво те, що саме проти Пономаренко Дмитра Мізрах проводив журналістські розслідування і публікував факти його злочинної діяльності! В свою чергу Матіосу такий варіант також надзвичайно підходив: відомий політичний експерт, політолог, меценат, та ще й офіс у Мізраха був по сусідству із Офісом Президента на Банковій. Кращого кандидата для фальсифікації провадження заради збереження посади й не придумаєш!

Анатолій Матіос використовував Пономаренка, як «торпеду-провокатора» для незаконних звинувачень. За допомогою ручного агента «Дітріха» фальсифікувались справи, які потрібні були Матіосу для піару, а можливо й для спроби незаконно заволодіти коштами та майном українських громадян. Приміром, згадаймо справу відкриту проти екс-голови Харківської податкової Станіслава Денисюка. В ній «Дітріх» можливо і не використовувався. Але там також доволі цікава ситуація: саме військові прокурори (так звані «адвокати з гастроному») понад рік утримували Денисюка у СІЗО! А буквально через кілька годин після затримання, до родичів Денисюка звернулись посередники, які для Матіоса попросили 1.000.000$ за закриття справи. До речі, якщо порівнювати справи проти Станіслава Денисюка та Ігоря Мізраха, то за всією видимістю їх «шили» за схожим сценарієм.

Матіос Анатолій і його злочини

Анатолій Матіос використовував Пономаренка Дмитра, як «торпеду», в замін екс-Головний військовий прокурор прикривав (або ще прикриває…) Пономаренка Дмитра у всіх його незаконних діяннях, серед яких можливе виведення із справи Олександра Корнієвського, де за всіма параметрами він мав би, як мінімум активно ходити на допити! З Олександром Корнієвським (колишній боєць «Айдара», який сьогодні під слідством) Пономаренко Дмитро відкрив фірму «TABITI AND API, LLC», яка займалася виготовленням зброї і боєприпасів. А насправді, вони, під час АТО, коли солдатам бракувало зброї, банально ії викрадали і продавали українським кримінальним структурам. Не виключено, що саме ця зброя застосовувалась затриманою бандою, до складу якої входить Дмитро Пономаренко для здійснення злочинної діяльності.

ПОНОМАРЕНКО ЗАТРИМАНО! МАТІОС ЙОМУ НЕ ДАЛЕКА ОСОБА!

ПОСТАЄ ПИТАННЯ: «ЯК, ЧОМУ І З ЯКОЮ МЕТОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ПРОКУРАТУРОЮ УКРАЇНИ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ЗЛОЧИНЕЦЬ? ЧИ Є ЦЕ ЗАКОННО?

Зараз багато скептиків почне говорити, що на ті часи, коли Військова прокуратура України його використовувала як «торпеду-провокатора», він міг ще не бути в банді, та не вчиняти злочини! І це все повна нісенітниця! Адже, по-перше: ФАЛЬСИФІКАЦІЯ СПРАВИ – ЦЕ ВЖЕ ЗЛОЧИН, і пр-друге: БІОГРАФІЯ ДІЯНЬ ПОНОМАРЕНКО ДМИТРА ЧІТКО ДАЄ ЗРОЗУМІТИ ХТО ВІН І ЧИМ ЗАЙМАВСЯ! Він- злочинець! І про це Матіосу, як і його підлеглим, навряд чи це не було відомо!

Крім того, важливою складовою, що робить участь Пономаренко Дмитра у справі проти Мізраха НЕМОЖЛИВОЮ, ПРОТИЗАКОННОЮ – Є ТЕ, ЩО «ДІТРІХ» БУВ ЗАЦІКАВЛЕНОЮ ОСОБОЮ У ФАЛЬСИФІКАЦІІ СПРАВИ ПРОТИ МІЗРАХА! Нагадаємо, що Ігор Мізрах викрив Пономаренко у злочинних діяннях, а саме розкраданнях на ДП «Житомирський бронетанковий завод».

НАРАЗІ, ЗАВДЯКИ НАДЗВИЧАЙНО ПРОФЕСІЙНИМ ДІЯМ ПОЛІЦІЇ, ДМИТРА ПОНОМАРЕНКО ЗАТРИМАНО І СПОДВАЄМОСЬ, ЩО ВІН ПОНЕСЕ ЗАСЛУЖЕНІ ПОКАРАННЯ ЗА ВЧИНЕНІ ЗЛОЧИНИ, ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА!

БІОГРАФІЯ ДІЯНЬ ПОНОМАРЕНКО:

Дмитро Пономаренко. Він же ж — Дітріх, Катренко, провокатор-торпеда, злочинець

1. Дмитро Пономаренко і продаж українських танків Т-80 до Пакистану.

Свою «бездоганно чисту» діяльність Дмитро Пономаренко почав ще за часів Віктора Ющенка. При ньому він очолював Державні підприємства «Укрспецторг» і «Укрспецекспорт». Саме під його керівництвом здійснювалися продажі українських танків Т-80 до Пакистану. Згодом виявилося, що на чорних операціях він зумів відмити 5 млн. $ США, за що був звільнений і отримав умовний термін покарання. Пономаренко Дмитро Валерійович будучи директором ДП СЗТФ «Прогрес» 07.07.2008 року уклав контракт №С-17-02/2007/Pr на поставку запчастин до БТС-5Б та інших товарів, відповідно до додаткових договорів з компанією «Superior Heavy Ekuipment Co» (Йорданія). Також 7 липня 2008 року, службові особи ДП СЗТФ «Прогрес» (м. Київ), достовірно знаючи про наявність вказаного контракту та ступінь його виконання, зловживаючи своїм службовим становищем, уклали контракт №А-13/08/Pr та додатковий договір № 1 до вказаного контракту з компанією «BrintexLimited»(Беліз) про надання останньою юридичних, економічних, консультаційних, інформаційних послуг та послуг з організації публічних звязків за межами митної території України з метою вирішення проблем, які виникли в процесі виконання контракту № С-17-02/2007/Pr від 25.12.2007.

5 серпня 2008 року, достовірно знаючи, що реалізація контракту №С-17-02/2007/Pr від 25.12.2007 не потребує залучення компаній консультантів, службові особи ДП СЗТФ «Прогрес», зловживаючи своїм службовим становищем, підписали акт вартості наданих послуг № 01 до додаткового договору № 1 від 07.07.2008, який став підставою для перерахування на рахунок компанії Limited» 120.000,00 доларів США в якості оплати юридичних, економічних, консультаційних, інформаційних послуг та послуг з організації публічних звязків на території Республіки Ірак. Згодом, 07 серпня 2008 року, на підставі акту вартості наданих послуг від 05.08.2008 № 01 та розпорядження на здійснення платежу, службовими особами ДП СЗТФ «Прогрес» перераховано на рахунок компанії Limited»120.000,00 доларів США. Як встановлено в ході досудового слідства, консультаційні послуги, передбачені контрактом №А-13/08/Pr та додатковим договором № 1 компанією «Іntex Limited» фактично не надавались і згідно з довідкою Головного контролера-ревізора Голов КРУ від 06.06.2011, внаслідок оплати вказаних послуг, ДП СЗТФ «Прогрес» нанесено збитків ДЕРЖАВІ УКРАЇНА на суму 120.000 $ США.

Таким чином, внаслідок зловживання службовими особами ДП СЗТФ «Прогрес» своїм службовим становищем, яке виразилися в укладенні та оплаті удаваних контрактів з компанією «Limited»на суму 120.000 доларів США, що за курсом НБУ на 07.08.2008 становить 581.340 гривень, де були протиправно розтрачені державні грошові кошти, що заподіяло матеріальну шкоду державному підприємству на вказану суму, яка в 600 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

У реєстрі судових рішень по цих фактах є кримінальна справа № 654,яка порушена 09.06.2011 року, щодо ймовірної розтрати на суму понад 581.340 гривень працівниками «Прогресу» на чолі із Дмитром Пономаренкои за ч. 5 ст. 191 КК України. Її розслідувала СБУ.

Доведення злочинів, які вчинив Пономаренко Дмитро

Зараз цього провадження не стало, і підозру по ньому Пономаренку не повідомляли. Про що є питання до правоохоронних органів. Тобто, за реальними фактами скоєння злочину Дмитра Валерійовича Пономаренко – покарано не було! І справа зникла…

2.НЕЗАКОННА ТОРГІВЛЯ ЗБРОЄЮ РАЗОМ ІЗ ПАРТНЕРОМ ПО БІЗНЕСУ ОЛЕКСАНДРОМ КОРНІЄВСЬКИМ.

Ще одним цікавим фактом, пов’язаним зі зброєю є те, що з початком АТО Пономаренко разом з Олександром Корнієвським (колишній боєць »Айдара», сьогодні під слідством) відкрили фірму «TABITI AND API, LLC», яка займалася виготовленням зброї і боєприпасів. Але, насправді, вони, під час АТО, коли солдатам бракувало зброї, банально іі викрадали і продавали українським кримінальним структурам.

Дмитро Пономаренко разом із партером по ТОВ «ТАБІТІ ТА АПІ» Олександром Корнієвським, колишнім бійцем «Айдару» неодноразово спливали у брудних справах. Зараз є інформація про те, що Дмитро Пономаренко разом із своїм партнером по фіктивним фірмам Олександром Корнієвським під час війни на сході налагодили поставки зброї із зони боєвих дій на терени цілої нашої держави. Щодо Корнієвського, то він зараз ще й проходить по справі вбивства відомої волонтерші, героя АТО Аміни Окуевої. Власне є дані, що Аміна була застрелена з автомата Калашникова, переробленого Корнієвським з навчального в бойовий. Сам айдарівець на суді зазначав, що є акціонером (10%) ТОВ «ТАБІТІ ТА АПІ» яке має КВЕД, що дозволяє «виготовлення зброї, боєприпасів, артилерії, бронетехніки та військове суднобудівництво». Нагадаємо, що кінцевим бенефеціаром і одним із засновників є саме Пономаренко Дмитро Валерійович. Тому постає питання: «Чи міг Корнієвський провертати справи без участі бізнес-партнера?» Скоріш за все, що ні, але по факту Пономеренка від цієї справи технічно прибрали, а за цим явно мав стояти хтось із «сильних світу цього». Думаємо, ви здогадалися, про кого іде мова.

3. Дмитро Пономаренко – фігурант кримінальної справи по розкраданню на ДП «Житомирський бронетанковий завод»

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЄДРПОУ: 07620094) спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації бронетанкового озброєння та техніки:  БМП-1 та БМП-1М, БМП-2 та БМП-2К, БМД-1, БМД-2, ГМ-575, ГМ-568, ГМ-578, БРЕМ-2, БТР-50ПК,БТР-Д, БРДМ-2. Також виконує капітальний ремонт окремих агрегатів та вузлів зазначеної техніки, зокрема дизельних двигунів УТД-20, 5Д20-240, В-2 та В-6, В2-500, В-55, ЯМЗ-236/238/240.

Колосальна афера, яка по сьогодні залишилася поза увагою правоохоронних органів. Схема стандартна – відмивання коштів у великих обсягах. 22.12.2017 та 27.12.2017 ДП «Житомирський бронетанковий завод» уклав два договори із ТОВ «Промислові оборонні технології» (ЄДРПОУ 41610959), згідно яких останнє зобов’язувалось поставляти запчастини спеціального військового призначення для ремонту та модернізації бойової техніки. Та розглянувши ТОВ «Промислові оборонні технології» під мікроскопом стає зрозуміло, що дана фірма може надавати послуги фіктивного характеру. Отже, оплата згідно даних домовленостей явно не гарантувала фактичне надходження товару, що й відбулось зі сторони Пономаренко Дмитра – власника ТОВ «Промислові оборонні технології».

Керував ДП на той час раніше засуджений за ч.1 ст.336 Кримінального кодексу України Мосін Михайло Сергійович і, як всі розуміють, великі операції без нього не могли відбуватись. Згідно вказаних договорів ДП «Житомирський бронетанковий завод» перерахував постачальнику ТОВ «Промислові оборонні технології» більше як 400.000 грн., а товару не існувало, адже згідно податкових документів ТОВ «Промислові оборонні технології» жодних операцій не декларувало. Виходить, що ТОВ продало товар, якого не було в наявності , а ДП на чолі із Мосіним його купило! Що потрібно доводити ще? Злочин на поверхні! Питання: «Чому ніхто не покараний?»…

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОМИСЛОВО ОБОРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ» належить Пономаренку Дмитру Валерійовичу (90%) і Ліхітінову Михайлу Олександровичу (10%), зареєстроване за адресою: м.Київ, Шевченківський район, вулиця ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, будинок 13/2Б, статутний капітал – 1000 грн. Також у керівництві числився вищезгаданий бізнес-партнер Пономаренка — Корнієвський Олександр Олександрович.

Скріншот

В цій справі із фігурантом Пономаренко Дмитром числиться лише одна ухвала ще від січня 2020 року. Чому немає продовження розгляду справи? І взагалі, де процесуальне керівництво справою? Чому такий саботаж при виконанні службових обов’язків?

А тому, що справу «зливають», і скоріш за все не без участі впливових особистостей!

Дмитро Пономаренко – головна «зброя» Анатолія Матіоса у гучних фальсифікації кримінальних справ!

Однією з найцікавіших справ, де практично у відкриту засвітилась співпраця Матіоса із Пономаренком, є участь у постановці вбивства відомого журналіста Аркадія Бабченко. Правильніше сказати, якого повинні були вбити, заради піару Порошенко. Але, і псевдо-виконавець Борис Герман, і псевдо-замовник В’ячеслав Пивоварник не у повній мірі погодилися грати роль ворогів народу. У цій справі Бориса Германа практично знищили: засудили і відтіснили бізнес. А Пивоварника, працівника СБУ під прикриттям Росії просто злили, розсекретили, за що зараз він змушений ховатися в Європі. Виходить так, що Матіос і «Дітріх» продали державну таємницю заради піару свого тодішнього боса. А чим це не Державна зрада?

Відразу, після затримання, київський бізнесмен і торговець зброєю Борис Герман розповідав про такого собі знайомого контррозвідника з позивним «Дітріх», ніби то Герман зв’язався з цією людиною, як тільки отримав замовлення на вбивство Бабченко з Росії. За твердженням джерел, Дмитро Пономаренко мав відношення до Бориса Германа і торгівлі зброєю. Про справу Бабченко слідчі з ним розмовляли, але ніякого офіційного статусу, навіть свідка у справі, Пономаренко не отримав? Чому? І головне, за версією слідства, саме Дітріх розкрив диверсійну мережу і викрив потенційних вбивць Аркадія Бабченко. Все просто: Дітріх зробив все що треба, а потім Матіос, як завжди вивів його зі справи!

Кримінальна справа № 12019000000000535 від 14.06.2019 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 КК України.

Пономаренко Дмитро притягнутий до кримінальної відповідальності

Дане кримінальне провадження із фігурантом Дмитром Пономаренко стосується ведення незаконного грального бізнесу. З матеріалів справи відомо, що у період з 2018 року групою громадян України на території міста Києва, за попередньою змовою, всупереч вимогам ЗУ «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009 №1334-VI, організовано діяльність інтернет-казино з метою надання можливості доступу до азартних ігор в електронному (віртуальному) казино, комп`ютерних стимуляторів гральних автоматів, тощо. Зокрема, вказаними особами використовується розроблене відповідне програмне забезпечення (електронні ігри та стимулятори) для проведення азартних ігор в інтернет-казино, а також забезпечують адміністрування та технічну підтримку функціонування веб-ресурсів та для надання можливості доступу до азартних ігор та функціонування вказаних ресурсів у сфері незаконного надання гральних послуг.

Цікаво, що цю справу, в якій фігурує Пономаренко, через ЗМІ спробували висвітлювати так, щоб все виглядало наче керівник СБУ Іван Баканов намагається придушити ІТ-бізнес. Але сподіваємось, що це провадження із Дмитром Пономаренко, все ж буде доведено до логічного завершення.

Можлива співпраця Пономаренко Дмитра із ФСБ. Агентурне ім’я – «КАТРЕНКО».

Пономаренку Д. В. агентурне ім’я «КАТРЕНКО» дав його куратор з ФСБ Юрашев Володимир Денисович з позивним «Батя».

Використовуючи свої зв’язки в «оборонці», він отримав секретні дані з ПАТ «Завод Маяк» в м.Київ, яке займається виробництвом стрілецького озброєння і деталей літаків, зокрема электроспусков, передавачів і т.д., та передав їх Юрашеву. А саме: кількість виробленої зброї і боеприпасів, їх реалізація, постачання, закупівлі імпортного озброєння і постачання його в СБУ, прокуратуру, батальйон «Січ», охорону президента, різні військові з’єднання і т. д.. Всі дані про пересування автомобілів з озброєнням, поставки озброєння в Туреччину, Судан, Вірменію, Пакистану, Польщі і т. д, серійні номери озброєння, дати виробництва і так далі.

Розробки гвинтівки VPR-308, інформацію щодо оснащення бронемашини «Саксон», різну технічну документацію. До речі деякі розробки з цього заводу спливали у бойовиків ІГІЛ. Ні для кого не секрет, що Туреччина перепродує зброю терористам. Також «Катренко» (Пономаренко Д.В.) передавав агенту ФСБ Юрашеву списки учасників АТО, прізвища, адреси, телефони і т. д. В 20-х числах травня 2017р. Катренко передав : реєстр демобілізованих учасників АТО, осіб звільнених з військової служби — мешканців м. Львова. «Катренко» радів, називав їх «замурзаними бендерівцями». Тепер ви знаєте, хто підставляв наших бійців? Хто їх зливав і зраджував!

Починаючи з 2008 року, коли власне ще Дмитро Пономаренко тільки починав свою злочинну діяльність в оборонній сфері, він познайомився з Кібенко Павлом Анатолійовичем. Він виявився агентом ГРУ, який працює в СБУ, який справив вербування. За спогадами самого Дмитра, він не відмовлявся від вербування, а навпаки всіляко сприяв цьому, і докладав зусиль до того, щоб його діі оцінили на самих верхах, саме там, в Москві. Тоді він і отримав свій позивний «Катренко».

Також відомо, що як мінімум, починаючи з 2013 року «Катренко» мав тісний зв’язок з законспірованим агентом ФСБ громадянином Росії, якимось Валерою, він же громадянин України Ботвинник Вадим Ігорович з позивним «Місцевий». Отримував і передавав дані через нього по «Революції гідності». Потім «Місцевий» різко зник. Мабуть поїхав до себе Москву. Після чого куратором Пономаренко був призначений офіцер ФСБ Юрашев Володимир Денисович, з яким він працював і донині.

Достовірно відомо, що Пономаренко Д. В. в період з 2014 по 2017 рік регулярно отримував грошові кошти на свій VIP рахунок в Приватбанку № рахунку/карти — 5363542700200513, від якогось свого покровителя, ім’я якого, на жаль, дізнатися не вдалося. Наскільки відомо акумулювати йому вдалося 410.000 доларів США. Куди пішли ці гроші здогадатися не складно. Підготовка операцій впровадження, підкуп співробітників оборонних відомств, саботаж, закупівля спецзасобів для ведення розвідувальної і підривної діяльності проти України.

За передачу даних агент ФСБ «Катренко», він же Пономаренко Дмитро Валерійович, не отримував винагороду, так як робив це з патріотичних мотивів, і корисливої мети не переслідував. Гроші агенту давалися тільки на проведення операцій. Продався Дмитро відразу, як тільки став очолювати «Прогрес». Спочатку він зливав дані на співробітників заводу в ЦРУ. А потім передавав дані про реалізацію продукції української оборонки.

Після «Революції гідності» Катренко, допомагав колишнім соратникам Януковича втекти в Росію, тим хто не встиг.

Після початку АТО, Пономаренко регулярно відвідував лінію фронту, заводив нові знайомства, і звичайно, все передавав своєму куратору в ФСБ. Розташування частин, кількість озброєння, пересування військ. Ну, а найголовніше, що він передав Юрашеву кількість співробітників СБУ, які перебувають у зоні АТО, їх імена, адреси і т.д.

Чи недостатня картина для покарання злочинця Пономаренко? Тут і ДЕРЖАВНА ЗРАДА, і сепаратизм з тероризмом, і шахрайство, і ОЗУ, і незаконна торгівля зброєю, і розбій з рекетом….. Можно ще довго перераховувати статті Кримінального Кодексу!

Автор: Кирило Петров

wikibaza.com