Гучні замовні переслідування, подібні до «справи Недзельського», валять рейтинг генпрокурора Венедіктової і президента Зеленського, — ЗМІ

Гучні замовні переслідування, подібні до «справи Недзельського», валять рейтинг генпрокурора Венедіктової і президента Зеленського, — ЗМІ

Останнім часом, на тлі гучних скандалів в правоохоронних органах (ганебні поліцейські скандали в Кагарлику та Павлограді, міжвідомча гризня САП, ГПУ, ДБР, НАБУ, безсилля у розслідуванні гучних справ попередніх років (Гандзюк, Шеремет)) посилилась тенденція прикрити резонансними посадками недолугу роботу вітчизняних силовиків, — передає Антікор.

При чому, як відзначають деякі експерти, таке бажання дати швидкий результат може зіграти проти як нового генпрокурора Ірини Венедиктової, так і проти самого Володимира Зеленського.

Президенту, навіть в його власній партії, закидають неспроможність дореформувати силовий блок і змусити всі його ланки працювати чітко, сумлінно та у рамках закону.

Безсумнівно, справа Андрія Недзельського, яку нещодавно, через 10(!) років після закриття, дістали з архівів і намагаються швидко оформити у «перемогу», виступає одним з кричущих прикладів ручного управління і поліцейсько-прокурорського свавілля в Україні.

А приховування матеріалів справи, вивезення цінних речей підозрюваного у рамках незаконного обшуку та системний тиск на його адвоката Ларису Криворучко – свідчить, що під прикриттям розслідування криється ще й банальна жага пограбувати чуже майно, як це, на жаль, все частіше відбувається в нашій державі.

Щоправда, можливо ця справа – чиясь свідома, продумана диверсія проти іміджу «слуг народу» і Володимира Зеленського особисто, щоб перед місцевими виборами збурити суспільство та занизити рейтинги влади — тоді багато що стає зрозумілим.

Що відбувається насправді і чому силовики звинувачують у вбивстві людину, у якої було документально підтверджене залізне алібі — у розслідуванні журналістів всеукраїнського інформаційного агентства «Главпост».

Related posts