Понад 16 млн гривень на місяць: стали відомі зарплати топ-менеджерів у Приватбанку, Ощадбанку та Укргазбанку

Понад 16 млн гривень на місяць: стали відомі зарплати топ-менеджерів у Приватбанку, Ощадбанку та Укргазбанку

Стали відомі зарплати у ПриватБанку та інших українських державних банках, які отримали топ-менеджери у грудні. З’ясувалось, що найвищі зарплати отримали керівники Укргазбанку. Їхній грудневий заробіток на порядок вищий за ті, які отримало керівництво інших держбанків. Але в будь-якому випадку топ-менеджери в жодному банку не злидарюють.

Зарплати керівництва ПриватБанку і ще трьох українських державних банків за останній місяць 2021 року опублікував Нацбанк України.

Отже, найбільш вагомою виявилася зарплата голови правління Укргазбанку Андрія Кравця, який є креатурою голови НБУ Кирила Шевченка. Кравцю за грудень заплатили 16,6 млн. гривень. Його заступнику Олександру Дубровіну дісталося 12,1 млн. гривень, а решті членів правління – «лише» по 8 мільйонів.

На другому місці із зарплат розташувалося керівництво найбільшого українського банку – ПриватБанку. Тамтешній голова правління Герхард Бьош отримав за свою працю 1,8 млн гривень зарплати. Решті членів правління дісталось у грудні від 1,2 до 1,6 млн.

Голова правління Ощадбанку Сергій Наумов отримав зарплату на рівні приватбанківських членів правління – 1,2 млн гривень. А решті членів правління Одадбанку дісталися зовсім «крихти»: від 461 до 621 тисячі гривень.

Найскромнішою платнею було відзначено працю в.о. голови правління Укрексімбанку Сергія Єрмакова. Йому за грудень не дісталося й мільйона – лише 971 тисяча гривень. А решті членів правління дали від 630 до 746 тисяч гривень.

Related posts