Українці молодші за 60 років зможуть купувати ліки за “тисячу Зеленського“, але є одна умова

Українці молодші за 60 років зможуть купувати ліки за “тисячу Зеленського“, але є одна умова

Щепленим українцям з 24 січня дозволили купувати в аптеках ліки за «ковідну тисячу». Проте, йшлося лише про громадян віком від 60 років. Наразі державну програму хочуть розширити, та дозволити вакцинованим людям з інвалідністю першої групи також витрачати «1000 грн за вакцинацію» на ліки.

В даний час над розширенням програми «єПідтримка» вже працюють Мінсоцполітики та Мінцифри. Анонсується, що в майбутньому дія програми буде поширена і на інші групи населення. При цьому вік значення не матиме.

Витратити 1000 гривень на ліки можна як у звичайних аптеках, так і через інтернет-сайти. У рахунок беруться будь-які препарати, як і ті, що видають за рецептом, і без нього.

При цьому на «ковідну тисячу» не можна буде купити дієтичні добавки, медичні прилади (інгалятори, тонометри тощо) та косметичні засоби.

Банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. На сьогоднішній день головне, щоб на момент покупки ліки вам уже виповнилося 60 років, а також був «зелений» COVID-сертифікат в «Дії».

Related posts