ЗНАЙДЕНО ВИКРАДЕНОГО АКТИВІСТА, АЙДАРІВЦЯ — ВГАДАЙТЕ ДЕ??

ЗНАЙДЕНО ВИКРАДЕНОГО АКТИВІСТА, АЙДАРІВЦЯ — ВГАДАЙТЕ ДЕ??

Термінова інформація! Знайдено активіста, айдарівця Andrey Poznyakov , який вважався зниклим безвісти з 05 січня!!! Зараз він перебуває чомусь аж у відділку поліції у с. Ківерці на Волині.

Про це (як неочіковано!) повідомив у фб консультант начальника Одеської поліції — Руслан Форостяк ! Так, це той Руслан Форостяк, який був координатором одеського Майдану. І, так тепер він виявляється консультант саме того начальника Дмитра Головіна, якого Позняков викривав у кришуванні «пакистанського» наркотрафіку. ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В ЦІЙ КРАЇНІ?

За версією поліцаїв, Позняков на якомусь авто??(свого у нього не було) виїхав з Одеси на Західну Україну, щоб купити паспорт громадянина Німеччини. І цитую рупора поліції Одеси, «весело та без обмежень розсікав у святкові дні по одній з західних областей України на “євробляхах”». Ще й будучи п’яним, переконують правоохоронці! Таким чином він нібито хотів уникнути відповідальності. Не попередивши дружину, кинувши вдома дитину саму, підвести сотню прихильних людей, і перед своїм засіданням провернути такий трюк?! — Аякже.

Геніальна версія, для того, щоб повернути Андрія під варту!

Так як через провтик прокуратури, 9 грудня Позняков був звільнений із СІЗО, де три місяці провів у камері довічників. І як геніально знайти якимось чином його саме сьогодні, коли активно почали про цей випадок журналісти! — Ось вам Ваш Позняков — бандюк і зрадник. Арештуйте!

Як повідомила Неонила Нила Ткаченко до відділку поліції в Ківерцях Волинської області виїхала ініціативна група громадян. Мета: визволення викраденого Андрія Познякова.

Сподіваємось, живий-здоровий повернеться до дружини і малесенької донечки.

Аліна Боднар

Related posts