Президент Хорватії заявив, що Україні не місце в НАТО, а Революцію Гідності назвав «переворотом»

Президент Хорватії заявив, що Україні не місце в НАТО, а Революцію Гідності назвав «переворотом»

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що Україні не місце в НАТО, а у разі ескалації агресії РФ Загреб максимально дистанціюється від подій. Про це повідомляє Dnevnik.

Відповідаючи на запитання, як Хорватія відреагує на ситуацію в Україні, Міланович сказав: «Ми не будемо мати з цим нічого спільного, і не маємо нічого. Якщо буде ескалація, ми виведемо останнього хорватського солдата».

«Україні не місце в НАТО. Коли Україна змінила владу, тоді цей рух, який не був демократичним, був переворотом, під час якого було вбито 50 людей. Історія була така — Україна йде на Захід, нічого не питаючи у Росії, в ЄС на неї чекають молочні ріки — кисільні береги. Україна досі залишається однією з найбільш корумпованих країн, ЄС нічого Україні не дав», — заявив президент Хорватії.

Міланович підкреслив, що буде всіма силами ставати на заваді будь-якому залученню Хорватії до конфлікту між РФ і Україною.

«Пленкович (прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович, союзник України, — ред.) може погрожувати, скільки захоче. Хорватія повинна тікати від цього, як від пожежі. Хорватія не буде пожежником у цьому», — заявив Міланович.

Related posts